Завантаження ...
Новобудови Києва
Новобудови Києва

У Славутичі 37 випадків на коронавірус

У Славутичі різко виявили 37 випадків на коронавірус. Лише нещодавно у місті не було жодного випадку, а від 18 вересня у місті підтвердили у 15 випадків на захворювання COVID-19. На наступний день виявили ще 12 випадків. Наразі, 1 людину госпіталізували у спеціальну лікарню, інші 26 перебувають на самоізоляції вдома, під наглядом сімейних лікарів. ..

У Славутичі різко виявили 37 випадків на коронавірус. Лише нещодавно у місті не було жодного випадку, а від 18 вересня у місті підтвердили у 15 випадків на захворювання COVID-19. На наступний день виявили ще 12 випадків. Наразі, 1 людину госпіталізували у спеціальну лікарню, інші 26 перебувають на самоізоляції вдома, під наглядом сімейних лікарів. 

Центр соціальних служб для сімей надає допомогу хворим, які зараз знаходять на самоізоляції, допомогають з доставкою харчів та ліків. 

 

 


Критерії за якими людина може вважатися контактною:
• Особа проживає в одному домі з хворим на COVID-19.
• Особа мала прямий фізичний контакт з хворим на COVID-19 (наприклад, через рукостискання).
• Особа мала контакт із слизовими виділеннями з дихальних шляхів хворого на COVID-19 (наприклад, перебування в зоні пацієнта під час кашлю, чи доторкування руками до використаних серветок) та не використовувала засоби індивідуального захисту.
• Особа контактувала із хворим на COVID-19 на відстані до одного метру протягом 15 хвилин і більше, за умови не використання відповідних засобів індивідуального захисту або з підозрою щодо неправильного їх використання (наприклад, порушення цілісності рукавичок).
• Особа перебувала у закритому середовищі (наприклад, аудиторія, кімната для засідань, зал очікування закладу охорони здоров’я) із хворим на COVID-19 протягом 15 хвилин і більше на відстані менше одного метру.
• Медичний працівник або інша особа, яка надає медичну допомогу або проводить догляд за хворим на COVID-19.
• Працівники лабораторій, які обробляють зразки з дихальних шляхів отримані від хворих на COVID-19.
• Працівники патологоанатомічних/судово-медичних бюро/відділень, які
безпосередньо приймали участь у розтині тіла, в тому числі взятті зразків для
проведення ПЛР-дослідження навіть за умови використання відповідних засобів індивідуального захисту.
• Контакт в літаку в межах двох сидінь (у будь-якому напрямку) з хворим на
COVID-19, супутники подорожі.
• Члени екіпажу, які проводили обслуговування в салоні літака, де знаходився хворий.
• Якщо тяжкість симптомів (наприклад, частий кашель) або переміщення особи вказують на більш велику зону ризику щодо зараження, пасажири, які сидять у всій секції, або всі пасажири повітряного судна можуть вважатися контактними.



Британ Дар'я
Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: